فروش میوه خشک
خانه / چیپس میوه / تولید و فروش چیپس میوه با قیمت عمده

تولید و فروش چیپس میوه با قیمت عمده

تولید و فروش چیپس میوه در کشور ایران به طور عمده انجام می شود. خریداران عمده که همان فروشنده های فروشگاه ها هستند این محصولات را با قیمت عمده در بازار های شهری و اینترنتی خریداری می کنند.

چیپس میوه یا همان میوه خشک می تواند خواص عالی میوه ها را دارا باشد به شرط این که میوه به خوبی و در محیطی تاریک خشک شود و همچنین از دیگر نکات مهم در خشک کردن رعایت بهداشت می باشد.
فروش چیپس میوه

انواع چیپس میوه در بازار

تولید و فروش چیپس میوه در کارخانه های مختلفی در کشورمان انجام می شود و به عنوان یک آجیل ارائه می گردد. این خوراکی دارای طعم های متفاوت می باشد و برخی ترش و برخی شیرین هستند که شیرینی را می توان به خاطر شکری است که در موقع خشک کردن اضافه می کنند تا چیپس میوه ترد باشد. در ادامه چند نمونه از این محصولات را بیان می کنیم تا بهتر با آن ها آشنا شویم.

  • چیپس میوه آلو
  • چیپس میوه انجیر
  • چیپس میوه نارگیل
  • چیپس میوه سیب
  • چیپس میوه کشمش
    فروش چیپس میوه

طرز تهیه چیپس میوه در ایران

چیپس میوه می تواند برای بدن انسان بسیار مفید باشد زیرا این آجیل ها دارای خواص میوه های تازه هستند اما برخی کالری شان بر اثر خشک شدن آب میوه بیشتر و یا کمتر می شود. در موقع استفاده از این آجیل ها باید جوانب احتیاط را رعایت کنیم تا با خوردن چیپس میوه ها خطری برای بدن انسان ایجاد نشود. چیپس میوه به طرق مختلفی در ایران تولید می شود که دو روش را در این جا بیان می کنیم.

  • روش اول: خشک کردن در محیط تاریک

در محیطی تاریک تکه های شسته شده میوه در محیطی تاریک خشک می شود.

  • روش دوم : خشک کردن روی شوفاژ

به وسیله شوفاژ که چیپس میوه زودتر آماده خوردن می شود.
فروش چیپس میوه

تولید و فروش چیپس میوه در ایران

چیپس میوه با توجه به بازار فروش عالی که در سراسر کشور ما دارد تولید و فروش برنامه ریزی شده ای را می طلبد تا بتواند پاسخگوی نیاز بازار ها باشد. تولید و فروش چیپس میوه در کارخانه های تولیدی ایرانی انجام می شود و با بسته بندی هایی شیک و عالی برای مشتریان با قیمت عمده ارائه می گردد.

جهت خريد و فروش اين محصول با ما در ارتباط باشيد:
خانم کشت پور
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: iran.driedfruit.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی میوه خشک و چیپس میوه

خرید اینترنتی میوه خشک در انواع مختلف و چیپس میوه خوشمزه و رنگارنگ به صورت …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام