فروش میوه خشک
خانه / میوه خشک / قیمت فروش عمده میوه خشک

قیمت فروش عمده میوه خشک

قیمت عمده میوه های خشک نسبت به جزیی آن ها خیلی کمتر است و کسانی که میخواهند انواع میوه های خشک را پخش کنند، سودی زیادی را میتوانند نصیب خود نمایند و بازار فروش خوبی را در شهر یا استان خود داشته باشند.
میوه های خشک در دو نوع ایرانی و خارجی موجود می باشند که نوع ایرانی آن ها تولید خود ایران است که امروزه در اکثر شهر ها و استان ها تولید کننده های زیادی هستند ولی همه میوه های خشک تولید شده کیفیت خوبی که ندارند و نمیتوان قیمت مشخص شده ای برای آن ها در نظر گرفت زیرا میوه های خشک طبق درجه کیفیت شان، قیمت گزاری می شوند.
از طرفی هم میوه های خشک خارجی که اکثرا بصورت حبه تایلندی و استوایی هستند، وارداتی می باشند و در بازار با قیمت های متنوعی به دلیل وجود واسطه ها به فروش می رسند و برای اینکه بتوانید با قیمت دست اول خرید خود را داشته باشید میتوانید با مرکز پخش مستقیم انواع میوه خشک استوایی ارتباط بگیرید.
برای خرید مستقیم و با قیمت کف باید بدون واسطه برای خرید آن ها اقدام نمود که بدین منظور این مرکز شرایط خریدی مستقیم را برای همه هموطنان عزیز در سراسر ایران مهیا نموده است و دیگر نیازی به رفتن به شهر دیگر و صرف هزینه های زیادی نیست بلکه با ثبت سفارش خود میتوانند در کمترین فرصت، بار خود را در شهرتان تحویل بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول با ما در ارتباط باشيد:
خانم کشت پور
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: iran.driedfruit.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش عمده میوه خشک حبه ای وارداتی

میوه خشک حبه ای یکی از بهترین و سالم ترین تنقلات مورد استفاده مردم است. …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام