فروش میوه خشک
خانه / میوه خشک مدارس / پخش عمده میوه خشک بسته بندی مناسب مدارس

پخش عمده میوه خشک بسته بندی مناسب مدارس

پخش عمده میوه خشک بسته بندی مناسب مدارس یکی از بهترین مواردی است که برای افزایش تقاضای خرید و توسعه ی فروش می تواند به کار گرفته شود.
همواره خشکبار ایرانی از جمله توت خشک، قیسی، برگه زردآلو، انجیر، خرمالو و بسیاری از ارقام متنوع دیگر مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان در سنین مختلف از جمله کودکان بوده است و به عنوان یکی از میان وعده های مناسب جهت استفاده در مدارس و موسسات آموزشی مورد توصیه ی متخصصین تغذیه می باشد.
اما در سال های اخیر و با بهبود روش های خشک کردن میوه توسط خشک کن های صنعتی، ضمن افزایش تنوع در تولید میوه خشک، افزایش بهداشت تولید و ارتقای کیفیت نیز از جمله موارد مورد توجهی است که به ویژه برای کودکان و مصرف در مدارس توصیه می گردد.
میوه خشک سیب، میوه خشک هلو، آلو شابلون، کیوی، پرتقای و بسیاری از ارقام متنوع دیگر، ضمن داشتن بسیاری از خواص، به عنوان یک میان وعده ی شیرین و مناسب جهت ارائه در مدارس به شمار می آید که می تواند بخش مهمی از بازار هدف پخش کنندگان عمده در شهرهای مختلف را شامل شود.
اما قاعدتاً پخش میوه خشک در مدارس شرایطی از جمله انتخاب میوه خشک های متنوع، سالم و در بسته بندی های جذاب را از یک سو و ارائه ی قیمت های مناسب و با در نظر گرفتن توانایی خرید دانش آموزان در مدارس را می طلبد.
از این رو اولاً بهتر است پخش کنندگان عمده، از میوه خشک های مخلوط بسته بندی استفاده کننده که با دارا بودن ترکیب رنگ و ظاهر متنوع و جذاب، در ترغیب دانش آموز به خرید نقشی مؤثر داشته باشد و ثانیاً بسته بندی باید به گونه ای انتخاب شود که متناسب با توان خرید دانش آموز باشد.
برای این منظور انتخاب بسته بندی های 20 گرمی توسط پخش کنندگان عمده میوه خشک در مدارس، یکی از پیشنهاداتی است که مجموعه خشکبار ایرن ارائه می دهد.
میوه خشک بسته بندی در این وزن به لحاظ قیمت برای مدارس مناسب بوده و می تواند شروع خوبی برای پخش میوه خشک در این بخش باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول با ما در ارتباط باشيد:
خانم کشت پور
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09189194134
آدرس کانال: araddriedfruits@
پست الکترونيکي: iran.driedfruit.co@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام